Registration

Registration

2021 Fall Classic Boys Check-In

Find your bracket and click on your team name to upload the required documents.

 

 

1

9U BRONZE

Alchemy Soccer School BY13

Crow River Soccer Club-U9 Boys

MN Rush U9 Boys Blue

NSSA Academy 1

Salvo SC 13B East Red

TC United 2013 U9B Arsenal

TC United 2013 U9B Spurs

Wave SC 9U Werket

 

 

9U/10U GOLD

MN Rush U10 Boys Black

MN Rush U9 Boys Black

Salvo SC 12B South Steel

TC United 2012 U10B Midnight Blue

 

 

9U/10U SILVER A

Alchemy BY12 Boys

CC United U10 Boys White

Salvo SC 12B East Grey

Salvo SC 12B East Steel

TC United 2012 U10B Sky Blue

Tonka United SA 2012 B Select 1 Creydt

 

 

9U/10U SILVER B

EPSC 10U Albion White

NSSA 2013 Academy 2

Salvo SC 13B South Red

TC United 2013 U9B Royal

 

 

10U BRONZE A

KMYSA B10U

Mahtomedi 2012 boys blue

MN Rush U10 Boys Blue

Salvo SC 12B East Red

 

 

 

 

 

 

 

10U BRONZE B

CCUnited U10 Boys Blue

Crow River Soccer Club

ERSC 12 Boys Black

Great River SC Boys U10

Salvo SC 12B South Red

TC United 2012 U10B Arctic White

 

 

11U BRONZE A

MN Fusion Soccer U11 Lime

MN Rush U11 Boys TO

Salvo SC 11B East Red

TC United 2011 U11B White

Tonka United SA 2011 Boys Select 1

 

 

11U BRONZE B

Mankato United B11 Blue

Prior Lake SC 2011-FO

Salvo SC 11B South Red

St. Paul Blackhawks U11 Boys Gold

 

 

11U GOLD

CC United

Manitou FC U11 Orange 1

Salvo SC 11B East Steel

Salvo SC 11B South Steel

 

 

11U/12U SILVER

North Suburban SA NSSA Academy 1

Salvo SC 10B East Grey

Salvo SC 10B South Grey

Shakopee SA 2010 Boys Regional

TC United 2010 U12B Royal

TC United 2011 U11B Royal

VSA U12 Boys Green

Wave SC 11U Smith

 

 

12U BRONZE A

Blackhawks 2010 Boys Gold

Eagan Wave SC Eder Da Silva

Lakeville Boys U12 Szorcsik

Mahtomedi Boys U12

Prior Lake SC 2010 Boys Competitive-Pyle

Salvo SC 10B East Red

 

 

12U BRONZE B

Cottage Grove U12 Cities

DENDEN FC Kidane Habtes

Mason City Soccer Club Nathan Martin

Salvo SC 10B Central Red

 

 

12U GOLD

MN Rush U12 Boys

Salvo SC 10B East Steel

Salvo SC 10B South Steel

VSA U12 Boys Black

 

 

13U BRONZE

Fusion Soccer Club Boys 09 Lime 1

Lakeville Soccer Club - BU13 Benson

Mahtomedi Boys 2009 Matt Lindstrom

Salvo SC 09B East Red

TC United 2009 U13B White Dave Baltes

Tonka United SA 2009 Boys Select Chinyan Ollor

 

 

13U GOLD

Minneapolis United 13U Premier 2

MN Rush U13 Boys SHANTI ARGUE

PLSC U13 Select Murton

Salvo SC 09B Navy

 

 

13U SILVER

Crow River U13 Boys Jonah Hamberger

Fusion SC 09 Boys Navy 2

North East United Edvin Lopez

Salvo SC 09B East Steel

Salvo SC 09B Orange

 

 

14U GOLD

LKV BU14 Select Brian Watt

Salvo SC 08B Navy

STMA United U14 Boys Select

WAVE SC - 08 BOYS ADEGOKE

Western Wisconsin FC O8 Boys

 

 

14U/15U BRONZE

CCUnited U15 Keaton Keohler

DENDEN FC Kidane Habtes

EPSC 08B Mason Shrewsbury

Fusion Boys 08 Lime 1

LSC B14U Competitive Red

Mason City Soccer Club Dane Bjugan

Salvo SC 08B Central Red

Wave 14U - 08 Boys Fields

 

 

14/15U SILVER

BOREAL 2008 Black - Turner

Crow River U15 George Morisset

Salvo SC 07B East Red

Salvo SC 08B Central Crimson

Salvo SC 08B East Red

Salvo SC 08B East Steel

Salvo SC 08B Orange

Wave SC 08-09 Boys Kapolka

 

 

 

 

 

 

 

 

Soccer.com

Soccer.com

TC Orthopedics

TC Orthopedics

Nike Premier Club

Nike Premier Club

Woodbury Athletic Association

Woodbury Athletic Association

Land O'Frost

Land O'Frost